Jeep Wagoneer S SUV

► جدید Jeep Wagoneer S SUV معرفی شد
► SUV تمام الکتریکی با جلوپنجره درخشان
► از پلت فرم STLA-Large، تا 600 اسب بخار استفاده خواهد شد.

پس از اینکه جیپ چند تیزر سالم از Wagoneer S کاملاً جدید و با باتری الکتریکی خود را در اختیار ما قرار داد، اولین نگاهی به طراحی و فضای داخلی SUV به ما داد.

Wagoneer S جدید احتمالاً اندازه ای مشابه گرند چروکی موتور احتراقی و هیبریدی خود خواهد داشت و این برند تأیید کرده است که یکی از اولین خودروهایی خواهد بود که از پلتفرم STLA-Large گروه Stellantis استفاده می کند که برای خودروهای الکتریکی بزرگتر و زیباتر طراحی شده است. .

هنوز هم جیپ آشنا به نظر می رسد، با جلوپنجره هفت شیار این برند که به همان شیوه دهه 2020 خالی و دارای نور پس زمینه است. جالب اینجاست که به نظر می‌رسد اسپویلر عقب از خط سقف فاصله می‌گیرد و نشان می‌دهد که Wagoneer S در واقع نمای پشتی کاملاً شیکی دارد.

چند تصویر تاریک از فضای داخلی نیز منتشر شده است که نشان می‌دهد Wagoneer جدید خیلی از چیزی که از جیپ در انتهای طیف انتظار می‌رود دور نخواهد شد. در مجموع چهار نمایشگر قابل مشاهده است. یک دسته ابزار راننده، دو پنل مرکزی و حتی یک نمایشگر برای سرنشین جلو در دسترس خواهد بود (و احتمالاً به مشخصات آن بستگی دارد).

جیپ همچنین برخی اعداد عملکرد را تایید کرده است. جیپ می گوید Wagoneer S با حداکثر قدرت 600 اسب بخار در دسترس خواهد بود و می تواند تنها در 3.5 ثانیه به سرعت 60 مایل در ساعت برسد.

Wagoneer S دومین خودرو از سه خودروی الکتریکی خواهد بود که توسط جیپ برای بازارهای سراسر جهان عرضه می شود . اولی انتقام جوی بچه بود و سومی Recon – رانگلر خشن تر و خشن تر – مجاور 4×4. کریستین مونیر، رئیس سابق برند جیپ، در سال 2023 به CAR گفت: شگفت انگیز است که بدانید این دو نوزاد بر روی یک پلت فرم هستند، اما تفاوت روز و شب است – یکی موشک و دیگری آجر است. روی چرخ ها!’

این برند می‌گوید Wagoneer S جدید آن ابتدا در اواخر سال 2024 در بازار ایالات متحده به فروش می‌رسد، قبل از اینکه از سال 2025 در بازارهای بیشتری در سراسر جهان به فروش برسد.

پست های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید