ارزان ترین خودروهای الکتریکی 2023: خودروهای برقی مقرون به صرفه

folder_openمقالات تکنولوژی و خودرو
commentبدون دیدگاه

ارزان ترین خودروهای الکتریکی

تحرک الکتریکی می تواند گران شود
ارزان ترین خودروهای الکتریکی در سال 2023
قیمت ها از 22,335 پوند شروع می شود

قیمت اغلب به‌عنوان یکی از موانع اصلی برای رانندگانی که خودروهای بنزینی، دیزلی یا هیبریدی خود را معامله می‌کنند و به سراغ مدل‌های کاملاً الکتریکی می‌روند، ذکر می‌شود . و این درست است – خودروهای برقی تمایل دارند که امتیاز بالایی داشته باشند. هزینه باتری‌ها، «مالیات» زودهنگام و تمایل به ارائه خودروهای برقی فقط به عنوان خودروهای الکتریکی با مشخصات بالا، همگی به این شکاف کمک می‌کنند، به این معنی که پیدا کردن خودروهای برقی ارزان‌تر سخت‌تر است.

انتخاب سردبیر: MG 4 بازار خودروهای برقی را به شدت مختل می کند و با توجه به کیفیت، ارزش باورنکردنی را ارائه می دهد. همچنین جذاب است و فضای داخلی بهتر از آن چیزی است که با این قیمت انتظار دارید. اگر قدرت بیشتری می خواهید – صراحتاً قدرت بسیار زیاد – هات هاچ MG 4 XPower را بررسی کنید.

اگر قیمت خرید شما را از یک خودروی الکتریکی عقب انداخته است، این صفحه برای شما مناسب است، زیرا ما ارزان‌ترین مدل‌های موجود برای خرید در سال 2023 و همچنین نکاتی در مورد پیمایش در بازار کارکرده را فهرست می‌کنیم. منتظر معجزه نباشید – کراس اوورهای بسیار کمی در این لیست وجود دارد و مثلاً سریعترین خودروهای الکتریکی یا آنهایی که بیشترین برد را دارند . در عوض، انتخاب‌های عمل‌گرایانه‌ای را خواهید یافت که ورود ایده‌آلی به دنیای خودروهای برقی است.

ارزان ترین وسایل نقلیه الکتریکی (EVs) برای خرید در سال 2023

سیتروئن آمی

سیتروئن آمی ارزان

بهترین جابجایی درون شهری با بودجه

مزایا: نگاهی اجمالی به آینده تحرک شهری
معایب: ناپایدار در سرعت های بالاتر

قیمت از: 7695 پوند
محدوده: 46 مایل

این «راه‌حل جدید تحرک شهری» هم جعبه‌های مقرون‌به‌صرفه و مبتکرانه را نشان می‌دهد و هم در دفتر مرکزی و هم در سیتروئن بریتانیا به دلیل ارائه آن، گواهی بر اعتماد به نفس دوباره سیتروئن است.

Ami جدید یک «ماشین شهری» دو سرنشینه برقی کوچک است که استانداردهای جدیدی را برای جمع و جور بودن، مانورپذیری، هزینه کم و سهولت استفاده تعیین می کند. به جز، همانطور که سیتروئن بسیار مشتاق است اشاره کند، در واقع یک خودرو نیست. مانند رنو توئیزی و جی ویز، رسماً به عنوان یک چهار چرخه طبقه بندی می شود، به این معنی که در بسیاری از موارد مشمول قوانین و الزامات یکسانی نیست. همچنین به این معنی است که برای سوار شدن به فرمان نیازی به گواهینامه رانندگی کامل ندارید – فقط یک گواهینامه اسکوتر، نوعی که افراد 16 ساله می توانند دریافت کنند.


فیات 500 الکتریک

ارزانترین خودروهای برقی - فیات 500 الکتریک

بهترین برای طرفداران فیات 500 با توجه به پایداری

مزایا: به همان اندازه شیک نسخه ICE
معایب: محدوده شگفت انگیز نیست

قیمت از: 22335 پوند
محدوده: 115 مایل

500 Electric که فقط در تریم ارزان قیمت Action با این قیمت موجود است، یک ماشین کوچک فوق‌العاده است – سایت خواهر ما پارکرز به آن جایزه خودروی کوچک الکتریکی سال 2022 را اهدا کرد . زیبا برای نگاه کردن، سرگرم کننده برای رانندگی و بسته بندی شده با شخصیت، آن را تیک تعداد زیادی جعبه.

مطمئناً، 115 مایل با شارژ کامل به این معنی است که هر چیزی طولانی‌تر از یک رفت‌وآمد نیاز به برنامه‌ریزی رو به جلو دارد، اما برای شهر ایده‌آل است و اگرچه صندلی‌های عقب نسبتاً بی‌استفاده هستند، فضای زیادی برای دو نفر وجود دارد. کمی بیشتر خرج کنید و مدل دوربرد تا 199 مایل را با شارژ ارائه می دهد.

بررسی کامل فیات 500e را بخوانید

معاملات اجاره فیات 500eمشاهده پیشنهاد


ام جی 4

MG 4 EV - جلو سه ربع

بهترین برای ترکیبی چشمگیر از کیفیت، عملکرد و قیمت

مزایا: به اندازه خودروهای دیگر اینجا ممتاز نیست
معایب:
 بسیار کم – یک معامله

قیمت از: 25995 پوند
محدوده: 218 مایل

ام جی 4 شاید بهترین خودروی با ارزش در این لیست باشد. اندازه ای شبیه به فولکس واگن ID.3 است، اما قیمت اولیه آن حدود 10000 پوند کمتر از رقیب آلمانی خود است. و شما مجبور نیستید چیز زیادی را برای آن کاهش قیمت قربانی کنید.

4 EV برای رانندگی خوب است، با موتوری که در عقب نصب شده است، عملکرد زیادی دارد. مدل پایه دارای برد بیش از قابل قبولی 218 مایلی است، اما تنها با 2500 پوند اضافی می توانید به خودروی Long Range با 281 مایل برد بالا بروید. همه مدل‌ها به خوبی مجهز هستند و تنها چند قسمت در فضای داخلی هستند که قیمت مناسب مدل را از بین می‌برند.

بررسی کامل MG 4 را بخوانید


ام جی 5 EV

MG 5 یکی از ارزان ترین خودروهای الکتریکی سال 2023 است

 

بهترین برای کسانی که از مزایای برقی قدردانی می کنند، اما SUV نمی خواهند

مزایا: یکی از معدود املاک برقی که می توانید در حال حاضر بخرید
معایب:
 عدم کیفیت خودروهای دیگر در اینجا، حداقل در فضای داخلی

قیمت از: 26695 پوند
محدوده: 250 مایل

اگر ایده ارزش و برد MG ZS EV را دوست دارید اما یک خودروی مستغلات را به یک SUV ترجیح می دهید، این راه را درست قدم بردارید. جای تعجب نیست که 5 EV قبلاً در بین رانندگان تاکسی محبوبیت داشته است – با برد واقعی بیش از 200 مایل، ضمانت هفت ساله و فضای داخلی کاربردی، عملاً یک مینی کابین آماده است.

مانند خواهر و برادرش، شما مطلقاً از هیچ نگاه تحسین آمیزی لذت نخواهید برد – احتمالاً افراد بیشتری از شما می پرسند که چیست. اما اگر دوست دارید زیر رادار پرواز کنید، ممکن است پیشنهاد جذابی باشد…

بررسی کامل MG 5 را بخوانید

معاملات اجاره MG 5مشاهده پیشنهاد


نیسان لیف

 

بهترین برای کسانی که به دنبال معامله هستند

مزایا: بسیاری از معاملات و پیشنهادات دست دوم
معایب:
 فناوری به سرعت در حال پیر شدن است

قیمت از: 28995 پوند
محدوده: 168 مایل

نیسان لیف اصلی اغلب به‌عنوان اولین خودرویی شناخته می‌شود که به جریان اصلی حمل‌ونقل الکتریکی تبدیل شد – و برای مدت طولانی، پرفروش‌ترین خودروی الکتریکی در جهان بود. در حال حاضر کمتر محبوب است، هنوز هم راهی مناسب برای سوار شدن به یک خودروی برقی خانوادگی ارزان قیمت، با فضای زیادی نسبت به قیمت است.

این مدل ارزان‌تر از یک باتری 40 کیلووات ساعتی و 168 مایل برد دارای گواهی WLTP استفاده می‌کند – یک مدل با برد بیشتر با بیش از 200 مایل برای پول نقد بیشتر در دسترس است. رانندگی همه مدل‌ها راحت است و تجهیزات زیادی برای پول دارند، با این حال سن خود را احساس می‌کنند. به خصوص در مورد شارژ – Leafs از کانکتور ChaDeMo استفاده می کند که به طور فزاینده ای به نفع سوکت های نوع 2 یا CCS حذف می شود.

بررسی کامل نیسان لیف را بخوانید

معاملات اجاره نیسان لیفمشاهده پیشنهاد


واکسهال کورسا الکتریک

ارزان ترین خودروهای الکتریکی - Vauxhall Corsa-e

 

بهترین برای بسته های لیزینگ قوی یا مالی. این ماشین نسبت به قبل یک پله بالاتر است.

مزایا: برداشتی شیک از Corsa – با قدرت الکتریکی EV
معایب:
 برد نزدیک به 160 مایل است

قیمت از: 29305 پوند
محدوده: 222 مایل

Corsa Electric یک سوپرمینی عالی مقرون به صرفه است، نه فقط برای خرید مستقیم – آن را با برخی از بسته‌های مالی و لیزینگ بسیار سخاوتمندانه نیز در دسترس است.

و این بدان معنا نیست که ارزان و بد است. این نسل از کورسا بر اساس پلتفرم مشابه پژو e-208 ، رانندگی بهتری نسبت به نسل‌های قبلی دارد، و داخل خودرو نیز گام بزرگی رو به جلو برداشته است – اکنون جادار و باکیفیت قابل قبولی دارد، هرچند فاقد برخی موارد است. استعداد سبک در مقایسه با ماشین خواهرش. تجربه استفاده از این مدل نشان می‌دهد که حدود 160 مایل در مقایسه با 222 مایل دارای گواهینامه WLTP، یک رقم واقعی است.

بررسی کامل Vauxhall Corsa Electric را بخوانید

معاملات اجاره واکسهال کورسامشاهده پیشنهاد


MG ZS EV

MG ZS EV یکی از ارزان‌ترین خودروهای الکتریکی سال 2023 است

 

بهترین برای خانواده هایی با بودجه متوسط

مزایا: ارزان و مقرون به صرفه با فضای زیاد
معایب:
 MG های جدیدتر مانند 4 کار بهتری را برای متعادل کردن ارزش و لوکس انجام می دهند.

قیمت از: 29945 پوند
محدوده: 273 مایل

ZS EV اولین خودروی این لیست با برد قابل توجهی است که به عنوان تنها خودروی یک خانواده در نظر گرفته می شود. رقم رسمی 273 مایلی WLTP در دنیای واقعی بیشتر شبیه به 250 مایل است، اما هنوز هم با برخی از دوربردترین خودروهای برقی موجود – که بسیاری از آنها دو برابر قیمت ZS EV هستند، برابری می کند.

ترک‌ها کمی جای دیگر را نشان می‌دهند – فضای داخلی نسبتاً کم، دینامیک رانندگی کسل‌کننده و ضریب اعتبار صفر مطلق. اما اگر یک خودروی الکتریکی بزرگ و کاربردی با برد طولانی می‌خواهید، چیز کمی برای به چالش کشیدن آن وجود دارد.

بررسی کامل MG ZS EV را بخوانید

معاملات اجاره MG ZS EVمشاهده پیشنهاد


رنو زوئی

خودروهای برقی ارزان: رنو زوئی نشان می‌دهد که مجبور نیستید برای خودروهای الکتریکی هزینه کنید

 

بهترین برای کسانی که به دنبال معامله هستند

مزایا: پیشنهادات زیادی در مورد
معایب:
 مانند Leaf، مشخصات آن در سال 2023 بسیار خسته به نظر می رسد

قیمت از: 29995 پوند
محدوده: 245 مایل

Zoe بسیار شبیه یک کلیو بلند به نظر می رسد، اما در زیر بدنه جذاب سوپرمینی باتری به اندازه کافی وجود دارد که می تواند 200 مایل در دنیای واقعی را بین شارژ بپیماید، بردی چشمگیر برای چنین خودروی کوچکی. همچنین جای بدی نیست که مایل ها دور باشید – داشبورد شبیه رنو کلیو است و اگرچه موقعیت رانندگی بسیار بالاست، بقیه قسمت های داخلی تعادل خوبی بین کیفیت و ارزش برقرار می کند.

به امتیاز بی‌رحمانه تست تصادف Zoe در Euro NCAP توجه کنید – تنها سومین خودرویی است که ستاره صفر دریافت می‌کند. این خودرو ذاتاً ناامن نیست، مانند یک خودروی صفر ستاره مربوط به ده سال پیش – اما رقبا محافظت بیشتری در ضربه و تجهیزات ایمنی فعال بهتر ارائه می دهند.

بررسی کامل Renault Zoe را بخوانید

معاملات اجاره رنو Zoeمشاهده پیشنهاد


مزدا MX-30

ارزان ترین ماشین های الکتریکی - مزدا MX-30

 

بهترین برای کسانی که از طراحی عجیب و غریب MX-30 قدردانی می کنند

مزایا: طراحی منحصر به فرد در داخل و خارج، و قوای محرکه جالب
معایب:
 برد در مقایسه با رقبا ضعیف است

قیمت از: 30050 پوند
محدوده: 124 مایل

MX-30 به نظر می رسد کسب و کار است. ممکن است این یک شاسی بلند جمع و جور باشد، اما با لمس های جالبی مانند درهای عقب انتحاری و داشبورد چوب پنبه ای، از یکسان بودن دور است. تعهد مزدا به لذت بردن از راننده درخشنده است و MX-30 هندلینگ سرگرم کننده، فرمان دقیق و وزن زیادی ندارد که نگران آن باشید.

وزن سبک به این معنی است که تمام ظرفیت باتری وجود دارد، هر چند – برد رسمی 124 مایلی در اکثر شرایط دنیای واقعی کمتر از 100 مایل است. یک نوع توسعه دهنده برد با موتور بنزینی دوار جالب وعده داده شده است، هرچند…

بررسی کامل مزدا MX-30 را بخوانید

معاملات اجاره مزدا MX-30مشاهده پیشنهاد


MINI Electric

ارزان ترین ماشین های الکتریکی - MINI Electric

 

بهترین برای دوستداران مینی و کسانی که هوس هندلینگ جذاب دارند – صرف نظر از پیشرانه

مزایا: مینی برقی می شود، و به همان اندازه در خودروهای برقی شیک است.
معایب:
 مشخصات کاملاً با رقبا بالا نیست

قیمت از: 31000 پوند
برد: 145 مایل

خودروهای برقی ارزان معمولاً به دلیل عملکرد فوری موتورهایشان هنوز هم بسیار سرگرم کننده هستند – اما MINI Electric با هندلینگ واقعاً جذاب و احساس آنالوگ بیشتر نسبت به بسیاری از رقبای خود، کارها را یک قدم جلوتر می‌برد.

ما به مدت شش ماه با یکی از آنها زندگی کردیم ، و دریافتیم که رانندگی کردن به عنوان یک دریچه “گرم” بسیار سرگرم کننده است – اما با تاسف از برد کم، که در هوای سرد کمتر از 100 مایل می نشیند. با این حال، اگر نیازهای شما خیلی سخت نیست، چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد – به خصوص گزینه های شخصی سازی بی شماری که به شما امکان می دهد MINI Electric خود را مطابق با سلیقه خود تنظیم کنید.

بررسی کامل Mini Electric را بخوانید

معاملات اجاره MINI Electricمشاهده پیشنهاد


هیوندای کونا الکتریک

هیوندای کونا الکتریک یکی از ارزان‌ترین خودروهای الکتریکی سال 2023 است

 

بهترین برای کسانی که به دنبال چیزی هستند که جعبه های معقول را مشخص کند

مزایا: برد خوب، حتی ارزش بهتر
معایب:
 خودروی آینده به طور قابل توجهی جالب تر است

برنج از: 31325 پوند
محدوده: 189 مایل

جدای از ظاهر چالش برانگیز، کونا یک انتخاب خودروی الکتریکی بسیار قانع کننده است. برد رسمی 189 مایلی WLTP در مقایسه با خودروهایی مانند MG ZS EV فوق‌العاده نیست، اما از نظر کیفیت داخلی و تجربه رانندگی بسیار بالاتر است.

اگر به برد بیشتری نیاز دارید، نسخه بزرگتر با باتری 64 کیلووات ساعتی برای پول نقد بیشتر در دسترس است. اما حتی مدل سطح مبتدی به خوبی رانندگی می کند، نسبتاً کاربردی است و با تجهیزات بارگیری می شود. با یک مدل جدید در راه، می‌توانید روی این مدل قیمت بخرید.

بررسی کامل هیوندای کونا الکتریکی را بخوانید

معاملات اجاره هیوندای کونا الکتریکمشاهده پیشنهاد

در مورد یک EV کارکرده چطور؟

خرید هر خودروی دست دوم می‌تواند مخاطره‌آمیز باشد، اما خودروهای الکتریکی یک کتری ماهی متفاوت هستند. با دادن با یک دست و برداشتن با دست دیگر، اجزای بسیار کمتری را خواهید یافت که ممکن است اشتباه کنند – اما در نتیجه، ارزش آنها به وضعیت بسته باتری بستگی دارد.

خودروهای برقی مستعمل ارزش خود را به خوبی حفظ می‌کنند، که برای کسانی که فروش می‌کنند عالی است، اما اگر به دنبال معامله هستید، چندان خوب نیست. ما یک راهنمای کامل برای خرید یک خودروی الکتریکی دست دوم در اینجا داریم ، به علاوه برخی از مدل‌هایی که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید.

آیا خودروهای الکتریکی ارزان قیمتی هستند که ارزش انتظار را داشته باشند؟

نه زیاد. بیشتر نمونه های وعده داده شده برای سال 2023 و بعد از آن، بیشتر از آن چیزی است که ما از تولیدکنندگان انتظار داریم – پرچمداران بزرگ و گران قیمتی که به جای دموکراتیک کردن آن، به منظور پیشرفت فناوری در نظر گرفته شده اند.

جرقه‌های روشنی وجود دارد، به‌ویژه Dacia Spring EV که نوید قیمت ارزان قیمت را می‌دهد، البته با برخی هشدارهای خودروی ارزان قیمت.

خودروهای برقی ارزان: راهنمای خرید

مانند هر خرید ماشین الکتریکی ، یکی از ملاحظات اصلی برد است. اگرچه شرکت‌هایی مانند MG خودروهای الکتریکی زیر 30 هزار پوندی تولید می‌کنند که بیش از 200 مایل را طی می‌کنند، شما هزینه آن را با فضای داخلی ارزان‌تر و در برخی موارد تجربه رانندگی بدتر می‌پردازید.

اگر به دنبال چیزی هستید که بیشتر سفرهای کوتاه را انجام می دهد یا به عنوان ماشین دوم استفاده می شود، ارزش آن را دارد که یک Mini Electric یا Fiat 500e را در نظر بگیرید. قیمت آن‌ها مشابه MG 4 بزرگ‌تر است، اما در داخل آن‌ها احساس زیبایی دارند. نقطه ضعف آن برد حدود 100 تا 140 مایل در دنیای واقعی است.

دولت انگلستان چه می کند؟

انتظار می‌رود که ممنوعیت فروش خودروهای جدید بنزینی، دیزلی و هیبریدی توسط دولت بریتانیا در  سال 2035  باعث سرعت بخشیدن به کارها شود، زیرا سازندگان به دنبال عرضه خودروهای برقی در همه قیمت‌ها قبل از نمایش احتراق داخلی هستند. گرنت خودروی پلاگین در تابستان 2022 لغو شد – به این معنی که بریتانیایی ها دیگر یارانه ای برای شیرین کردن قرص برقی شدن دریافت نمی کنند.

اطلاعات بیشتر در مورد کمک هزینه خودروهای الکتریکی را اینجا بخوانید . آنها از تخفیف اصلی 5 هزار پوندی کم شده بودند – تا پایان فقط 1500 پوند از هزینه یک خودروی کاملا الکتریکی جدید با قیمت فهرست زیر 40000 پوند ارزش داشتند.

آیا خودروهای برقی ارزان می شوند؟

کاهش هزینه‌های تحقیق و توسعه، صرفه‌جویی در مقیاس و حضور خودروهای الکتریکی کوچک‌تر و ارزان‌تر برای نشستن در کنار شاسی‌بلندها و سالن‌های بزرگ برقی که کل چرخش را به سمت الکتریکی‌سازی آغاز کردند، به این معنی است که بازار هر چه بیشتر با کسانی که بودجه‌شان را دارند، دوست‌تر می‌شود.

امروزه مقرون به صرفه ترین خودروهای برقی قابل دوام با قیمتی بیش از 22000 پوند شروع می شوند. به کلمه ” قابل دوام ” توجه کنید – در حالی که ما از چهار چرخه هایی مانند رنو توئیزی لذت می بریم، آنها به عنوان خودرو به حساب نمی آیند، و همچنین خودروهایی با برد کوتاه را نادیده گرفته ایم که غیرقابل استفاده هستند.

پست های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید