معرفی شرکت رایان موتور

رایان موتور، پیشرو در صنعت تجهیزات تعمیرگاهی خودرو

حرفه‌ای بودن اتفاقی نیست، این رضایت « شماست که مارا درخور آن نموده است »

شرکت فنی مهندسی رایان موتور افتخار دارد؛ در سال 1377 با 5 پرسنل فعالیت خود را با ساخت دستگاه امرجنسی آغاز کرده و اکنون با بیش از 50 پرسنل مجرب و کار آزموده در پهنه ی گسترده ی ایران اسلامی، با شعبات و نمایندگی های متعدد، فعالیت خود را در امر تولید و عرضه ی محصولات مذکور در ذیل ادامه می دهد.
شرکت رایان موتور دستگاه های انژکتور شور، تعویض مایع ترمز، تست سیم، تست استپر موتور، تست کوئل، ساکشن گیربکس اتومات (در مدل های مختلف)، رادیاتور شور، که هر کدام در نوع خود بی نظیر می باشند را روانه بازار کرده است و هر روز در پی تکامل و کیفیت بالای محصول تولیدی رو به پیشرفت و برای نوآوری و محصول جدید تلاش بی وقفه خود را برای سرافرازی ایران عزیز افزایش می دهد تا بتواند به نوبه خود سهمی در ترقی تولیدات کشور عزیزمان داشته باشد.
در حال حاضر پرسنل خدوم شرکت ؛ محصولات دیگری را در دست تولید دارند که نتیجه ی عملکرد ، در اسرع زمان به بازار معرفی می گردد.این شرکت در طی سالهای متمادی با ساخت تجهیزات مدرن تعمیرگاهی و بخش مهم تر آن ، آموزش رایگان در امر استفاده از محصولات ارائه شده به بازار توسط کادر فنی و کارآزموده ، موجب تثبیت صلاحیت شرکت گشته است.
خط تولید این شرکت با توان بالا در امر تولید محصولات یاد شده ، جهت تامین قطعات مورد نیاز محصولات خود ، سری تولید بخشی از قطعات را به نمایندگی ها و شرکت های مجاز و تائید شده ی زیربط تحت نظارت پرسنل شرکت رایان موتور صنعت اندیش واگذار کرده است که این امر خود موجب کار آفرینی ، در پهنه ی ایران عزیز و موجبات بکارگیری اذهان خلاق جوانان را فراهم نموده است.
خط مشی شرکت رایان موتور صنعت اندیش تامین رضایت کامل مشتریان از طریق تولید محصولات ، مطابق نیازهای تعریف شده ، با قیمت اقتصادی در اسرع وقت می باشد این امر ؛ جز با رضایت مشتریان ؛افزایش سطح تکنولوِی و بهبود مستمر میسر نمی گردد حال با یاری و مساعدت مشتریان محترم در امر بهبود کیفیت کالاها ی ارائه شده با نظر سنجی و انتقادات مثمرالثمر؛ شرکت مذکور را مجاب می نماید تا گامی فراگیر در امر پیشرفت تکنولوژی صنعت خودرو بردحضور پر افتخار و غرور آفرین شرکت رایان موتور صنعت اندیش در یازدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو و صنایع وابسته مشهد ، مذاکرات و رایزنی با شرکت های داخلی و خارجی مربوطه برگ زرینی است در دستان ما . امید است در آینده نزدیک با فعالیت در عرصه صادرات و واردات مربوط به صنایع خودرو گامی موثر در اقتصاد ایران برداریم.
چشم انداز شرکت درچند سال آینده:
براساس اهداف ترسیم شده درسند چشم انداز ده ساله شرکت
درسال ۱۴۰۰ هجری شمسی شرکتی خواهد شد:
1- برخوردار از دانش پیشرفته IT ، نانو، مکانیک، الکترو روباتیک متکی منابع انسانی و مهندیسن توانمند درطرح وساخت انواع ادوات، تجهیزات و سامانه های مربوط به الکترونیک، مکانیک و نانو تکنولوژی
2- دست یافت به جایگاه اول علمی وصنعتی، تولیدی و فناوری نوین الکترویکی و تولید ثروت ازعلم کشور
اهداف عمده و اصلی شرکت
اهداف عمده عبارتند از:
1- تولیدمحصولات صنعتی تخصصی وپیشرفته روز دنیا
2- تبدیل دانش وعلم وفناوری به ثروت
3- ایجاد اشتغال درجوانان
اهداف اصلی عبارتند از:
1- تولید محصولاتی که تاکنون نمونه داخلی و خارجی برای آن وجود نداشته است
2- توسعه کسب و کار و پژوهش وتحقیقات
3- تحقق بخشیدن به ایده ها و افکارمتخصصین جوان در راستای صنعت وتولید
4- بی نیازکردن کشور از واردات محصولا ت کشور های خارجی
ماموریت شرکت:
1- تولید و فروش محصولات صنعتی درداخل کشور
2- صادرات محصولات به سایر کشورها
3- انجام مطالعات ،تحقیقات وپژوهش های علمی
برنامه های شرکت:
1- تولید محصولات نمونه وناب درداخل کشور
2- ایجادبستر مناسب برای تولید محصولات وفناوری های مورد نیاز کشور

تیم رایان موتور